FABRYKA DOMÓW Z KERAMZYTU DOMY PREFABRYKOWANE DOMY MODUŁOWE, DOMY SZKIELETOWE DOMY MODUŁOWE, DOMY SZKIELETOWE DOMY PREFABRYKOWANE

Oferta

Projekt budynku w systemie lekkich ścian z betonów keramzytowych PREFAMA jest wykonywany na podstawie projektu budowlanego dostarczonego przez Inwestora. Fabryka Domów PREFAMA oraz biura architektoniczne z którymi współpracujemy służą Inwestorowi poradą w kwestii gotowych – tanich projektów, które można zaadoptować do własnych potrzeb.
Jeśli Inwestor posiada projekt budowlany na ściany i stropy w innej technologii nasz zespół projektantów przeprojektuje go tak aby można było zastosować technologie lekkich betonów keramzytowych oraz stropów w różnych technologiach.
Fabryka Domów PREFAMA realizuje inwestycje zgodnie z indywidualnym projektem Inwestora.
Podczas produkcji ściany są uzbrajane w puszki oraz kanały na kable instalacji elektrycznej, telefonicznej, internetowej, wodociągowej, kanalizacyjnej, wentylacyjnej, centralnego odkurzania itp.
System puszek, bruzd i kanałów wewnątrz ściany jest zgodny z zaakceptowanym projektem Inwestora.
Po zamontowaniu ścian i stropów pozostaje wsunąć przewody elektryczne przez rurki, połączyć je w wykonanych bruzdach /kanałach/; zamontować rury centralnego ogrzewania, wody, gazu oraz kanalizacyjne i najtrudniejsze, najkosztowniejsze prace wykończeniowe stają się szybkie i proste. Pozwala to Inwestorowi zaoszczędzić czas i pieniądze na etapie wykończenia obiektu.
Ściany posiadają wewnątrz zbrojenie nośne z prętów stalowych które jest zgodne z projektem.
System ścian PREFAMA produkowany jest przez sterowane komputerowo linie produkcyjne na w pełni zautomatyzowanym ciągu technologicznym co pozwala na idealne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów budynku.
Wszystkie etapy produkcji ścian są kontrolowane oraz dokumentowane przez system komputerowy oraz przez wyspecjalizowaną i certyfikowaną jednostkę laboratoryjną.
Montaż obiektu wykonuje wykwalifikowana i przeszkolona ekipa nad którą nadzór ma nasz kierownik budowy. Montaż odbywa się przy użyciu dźwigu zatem musi być zapewniona przestrzeń do wjazdu i manewrów dźwigiem.
Montaż może być wykonywany o każdej porze roku w temperaturze do -5°C.