FABRYKA DOMÓW Z KERAMZYTU DOMY PREFABRYKOWANE DOMY MODUŁOWE, DOMY SZKIELETOWE DOMY MODUŁOWE, DOMY SZKIELETOWE DOMY PREFABRYKOWANE

Firma

Struktura naszego przedsiębiorstwa istnieje już 35 lat. Fabryka Domów PREFAMA jest nowym działem firmy. Nasza Fabryka zajmuje się produkcją oraz budową domów z prefabrykatów keramzytobetonowych.
System ścian prefabrykowanych wielkowymiarowych z lekkich betonów keramzytowych stosowany jest w Europie zachodniej od ponad 30 lat. Najbardziej rozpowszechniony jest w Niemczech oraz w krajach skandynawskich – Finlandia, Szwecja, Norwegia, Dania – tzn. w krajach o bardzo niskiej temperaturze zimą. Skandynawowie docenili zalety izolacyjne i ekologiczne keramzytu jak również szybkość montażu prefabrykowanych ścian i stropów. Domy z keramzytobetonu stanowią 80% budów w Danii, 70-90% w krajach skandynawskich i około 75% w Niemczech.
Gotowe elementy pozwalają na szybkie, sprawne i powtarzalne realizowanie prywatnych inwestycji: domy jednorodzinne, wielorodzinne, szeregowe jak również inwestycji przemysłowych.
Realizowane przez naszą Fabrykę budynki są symbolem innowacyjnego budownictwa przy zachowaniu najwyższej jakości wyrobów oraz szybkiego montażu ścian i stropów.
System PREFAMA - jest kompleksowym i nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjno - technologicznym.